درباره کشتزار

از زارعان قدیم تا مجتمع‌های مدرن کشاورزی، کمتر کسی‌ هست که نام خانواده‌ی «عطارنژاد» را نشنیده باشد. مغازه‌ی بذرفروشی خانوادگی در شهرری، از سال ۱۳۲۵ همواره با اقبال و استقبال فراوان روبرو بوده است. می‌آمدند و آنچه را که می‌خواستند،دریافت می‌کردند و فصل کشت‌وکار آغاز می‌شد.

نسل‌ اندر نسل استمرار و تجربه، شرکت «کشتزار» را به مرجعی بی‌همتا برای تأمین، تولید و توزیع انواع بذرهای سبزی‌جات و صیفی‌جات، تبدیل کرده است.

«کیفیت» و تضمین ثبات آن، حرف اول‌ و آخر را در مجموعه‌ی کشتزار می‌زند. تلاش کلیه همکاران در واحدهای گوناگون، بر تولید و تأمین بذری مرغوب، خالص و یک‌دست، استوار است. ما سازگارترین اقلیم‌ها و زمین‌ها را برای آماده‌‌سازی مزارع بذری، انتخاب می‌کنیم؛ و از ابتدای کشت تا زمان برداشت، با گلچین زبده‌ترین نیروها و بهره‌گرفتن از کاراترین راه‌حل‌های «به‌زراعی» و «به‌نژادی»، به محصولی باکیفیت دست می‌یابیم که هدفی جز «آرامش خاطر» و کاستن از دغدغه‌های بی‌شمار کشاورزان برای رساندن بهترین محصول به خانه‌های مردم ندارد.

خط فرآوری و بسته‌بندی پیشرفته‌ی کشتزار، در کنار آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت ما که غنای بذرهای داخلی و خارجی را با بالاترین استانداردهای علمی می‌سنجد، به ما این امکان را بخشیده است که بذرهایی کاملاً متمایز را به دست مشتریان همیشگی خود برسانیم. واحد «تحقیق و توسعه» ما، قلب تپنده‌ی کشتزار است که با تکیه‌ بر به‌ روزترین گرایش‌ها در حوزه‌ی گیاه‌پزشکی و علوم تغذیه، بسترساز «سرسبزی بستان‌» ما گشته است.

کشتزار با بیش از نیم قرن تجربه در تولید و وادرات بذرهای کیفی زیر نظر متخصصان مجرب، تضمین کننده سلامت خانواده.

keyboard_double_arrow_up